smart strategy marketing a marketingová komunikace

O nás

Marketingová agentura smart strategy se specializuje hlavně marketing, marketingové

komunikace a public relations v regionu Ústí nad

Orlicí. S více jak patnáctiletými zkušenostmi v

marketingu vždy hledáme správná a neobvyklá řešení pro naše klienty.

Peferujeme dlouhodobou koncepční práci od marketingového auditu, vytvoření nové marketingové strategie až po vytvoření vhodného komunikačního mixu (reklama, public relations,direct marketing či osobní prodej).>
našim klientům nový marketingový pohled zvenčí a nabízíme tzv. outsourcovaný marketing. Jiný pohled na vlastní výrobek či službu, na jeho pozitioning, vlastnosti produktu až po jeho USP či konkurenční výhodu. Pro naše klienty připravujeme komplexní marketing a brand management a zastupujeme tak marketingové oddělení našich klientů.

 

 

Správně vedená koncepce značky je dle našeho názoru jednou z nejdůležitějších součástí strategického marketingu. Poskytujeme marketingové poradenství hlavně pro klienty z oblasti Ústí nad Orlicí, České Třebové, Lanškrouna, letohradu a okolí.
Jsme partnery našich klientů a pevnou součástí jejich marketingových a komunikačních aktivit. Naše zákazníky učíme marketingově myslet a chovat. Považujeme konzistentní marketing a inovace za nejdůležitějších součást organizace. Pravidelné marketingové poradenství poskytuje našim klientům možnost, soustředit se na jejich klíčové aktivity. Marketingová agentura smart strategy nabízí komplexní outsourcovaný marketing pro klienty v regionu Ústí nad Orlicí.